ico
У кошику порожньо!
logo

Проекти сучасних приватних будинків відрізняються від тих, що ми звикли бачити в нашій країні. Технології будівництва заміських будинків розвиваються разом з польотом фантазії архітекторів і замовників. Великі стильні будинки з плоским дахом, що рясніють світлом за рахунок великої кількості скла, які ми бачили по телевізору стали реальністю і у нас. Проектування котеджів в стилі хай-тек - вимога сьогодення. І тут довірити цю роботу варто тільки компаніям-професіонали, таким як «Метроплекс», які йдуть в ногу з часом і знають, що запропонувати замовнику.

Сучасний приватний будинок має на увазі не тільки оригінальний стильний зовнішній вигляд, а й використання сучасних технологій при будівництві котеджу під ключ. Наприклад, спеціальний матеріал для покрівлі - ПВХ мембрана, установка сонячних батарей і теплої підлоги (що необхідно при великій кількості вікон) і багато інших деталей, які все враховуються при проектуванні будинку. Найчастіше фасад такого будинку комбінований, використовуються різні матеріали для обробки: скло, пластик, дерево, штукатурка. Також дизайн фасаду відрізняють прямокутні форми.

При виборі проекту сучасного будинку зверніть увагу на особливості вашої ділянки. Великі сучасні приватні будинки з пласкими дахами виглядають гармонійно на відкритому просторі. Проект такого будинку не підійде для невеликої ділянки, оточеного парканом в трьох метрах від стін будинку. Можливо, варто придивитися до більш традиційним стилям або вибрати проект сучасного будинку з мансардою. Він виглядає більш компактно, але такі сучасні рішення, як великий балкон на даху гаража з полегшеними скляними бортами або вікна в підлогу на першому поверсі з видом на терасу і внутрішній двір, дозволять виглядати вашому будинку не менш стильно і оригінально.

Залишити коментар

Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь залишити відгук