ico
У кошику порожньо!
logo

Хай-тек ⎼ сучасний напрям архітектурного мистецтва, яке є різновидом модерна.Такіе будинки відрізняються нестандартною, сучасною архітектурною формою, плоским дахом, асиметричними рішеннями дизайну.

Будинки в стилі хай-тек можуть бути будь-яких розмірів і площ (компактними, одноповерховими, де комфортно буде проводити час молодий прогресивної сім'ї або масштабними котеджами з величезною площею, для людей з великим достатком).
будинок хай-тек
Особливі риси та унікальні характеристики будівель в стилі хай тек

Завдяки стилю хай-тек, сучасні дизайнери і архітектори втілюють в життя самі божевільні, нестандартні і нетипові ідеї та задуми. Замовляючи проект будинку в стилі хай-тек, потрібно вміло продумати ландшафтний дизайн, який грає важливу роль для цілісної атмосфері стилістики будинку.
Будинки характеризуються унікальними, нестандартними архітектурними рішеннями, впровадженням новітніх будівельних технологій.
Побудувати будинок дійсно інноваційне рішення, крок, на який можуть піти сміливі і прогресивні люди, що стежать за архітектурної модою, інноваціями, сучасними тенденціями.
Дизайн будинку в стилі хай-тек відрізняється нестандартними рішеннями і поєднаннями. Часто фасад будинку складається з комбінацій скла і каменю, пластика і інших сучасних матеріалів.
Котедж в стилі хай-тек відмінно утримує і зберігає тепло, завдяки використанню в будівництві полістиролу.

Залишити коментар

Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь залишити відгук